OGŁOSZENIA Z TRZECH KRÓLI

Ogłoszenia Trzech Króli – Objawienie Pańskie 6 I 2016

Dzisiaj po kaĹźdej Mszy św. Poświęcenie kadzidła i kredy. MoĹźna będzie je nabyć przed wejściem do kościoła, rozprowadzać je będą nasze siostry SłuĹźebniczki. Ofiary będą przeznaczone na  misje prowadzone przez Zgromadzenie SS. SłuĹźebniczek.

Dzisiaj przed Mszą św. o godz. 11. Przemarsz orszaków Trzech Króli:

Orszak „Anielski” spod szkoły,  Orszak „Królewski” spod  Plebanii

Orszak Pasterzy spod  Domu Ludowego

Dzisiaj po Południu wspólnota „dzieci BoĹźe’” wraz z ks. Pawłem będzie kolędować po ul. Południowej prosimy o Ĺźyczliwe przyjęcie.

W najbliĹźsza niedzielę 10 stycznia, będziemy obchodzić święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres BoĹźego Narodzenia.

Od jutra  będziemy kontynuować wizytę duszpasterską w naszej parafii.

Czwartek od godz. 15.00.

Ks. Jakub ul. Sportowa a potem od godz. 16.30 ul. Południowej od pelmelu (sklepu centrum ) w stronę kościoła.

Ks. Paweł w czwartek od godz. 15.00 będzie kontynuował ul. Północną od miejsca  gdzie zakończył. (od numeru 184)

Ks. Proboszcz  dalsza cześć  ul. Wąską i ul. Mostowa do Mostu..

Piątek – od godz. 15.00

ks. Jakub – dalsza część ul. Południowej

ks. Paweł – dalsza cześć ul. Północnej

Ks. proboszcz – ul. Szkolna – od Apteki

Sobota od godz. 9.00Ks. Jakub dalsza część ul. Południowa

Ks. proboszcz od godz. 9.00 – ul. Południowa od strony kościoła

Ks. Paweł ze względu na przegląd Jasełek będzie chodził po kolędzie dopiero od godz. 15.00 – dalsza część ul. Północnej z przyległymi ulicami.

Zaproszenie:

9 I – w Domu Ludowym w Krościenku WyĹźnym Przegląd Jasełek z Powiatu Krośnieńskiego – serdecznie zapraszamy od godz. 10.00 – występują równieĹź dzieci z naszej szkoły Podstawowej wraz z ks. Pawłem.