22 X 2015 - DZIEŃ PATRONA SZKOŁY - ŚW. JANA PAWŁA II.

22 paĹşdziernika,  w naszej szkole miały miejsce obchody Dnia Patrona - Jana Pawła II a w naszej parafii dziękczynienie za Ĺźycie i świętość Jana Pawła II.  Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą której przewodniczył ks. proboszcz a dialogowane kazanie z młodzieżą o św. Janie Pawle II wygłosił ks. Paweł.  Po Mszy św. uczniowie za przewodem pocztu sztandarowego przeszli pod pomnik św. Jana Pawła II gdzie odmówili litanie do swojego patrona i odśpiewali Barkę.   Zamiast zwykłych lekcji w tym dniu odbyły się zajęcia wychowawcze i apel poświęcony Janowi Pawłowi II, a uczniowie klas I zostali uroczyście pasowani na uczniów.

Wieczorne spotkanie z Janem Pawłem II odbyło się pod przewodnictwem ks. Jakuba któremu towarzyszyli ks. Aleksander i ks. proboszcz który wygłosił okolicznościową homilie zwracając uwagę na dziedzictwo św. Jana Pawła II i jego naukę dotycząca pokoju i rodziny. RównieĹź i w czasie wieczornej modlitwy róĹźańcowej wierni modlili się razem z Janem Pawłem II.