25 VII 2015 roku o godz. 22.05 odszedł do Pana śp. Ks. Prałat Jan Szpunar.

Wczoraj w sobotę 25 VII w wspomnienie św. Krzysztofa i święto świętego Jakuba Apostoła o godz.22.05 zmarł nasz ks. prałat Jan Szpunar- po krótkiej chorobie rakowej odszedł do wieczności. Po 50 latach posługi kapłańskiej, w tym po 25 latach pełnienia posługi proboszcza w naszej parafii Matka Miłosierdzia BoĹźego przeprowadziła go przez śmierć w Tajemnice Ĺťycia Wiecznego.

Dzisiaj o godz. 14.00 ciało śp. ks. prałata zostanie wystawione w kaplicy cmentarnej, czynimy to miedzy innymi ze względu na to, Ĺźe wielu znas będzie się chciało za Niego modlić juz dzisiaj– o spokój Jego duszy. O godz. 15.00 koronka do BoĹźego Miłosierdzia w intencji sp. ks.prałata Jana. Modlitwy przy trumnie będą trwały do godz. 21.00.

Jutro w poniedziałek będzie moĹźna modlić się przy trumnie śp. ks. Jana od godz. 9.00 do godz. 16.00. Po czym nastąpi przewiezienie trumny śp. Ks. Jana do Jego mieszkania i stamtąd o godz. 17.00 rozpocznie się eksporta do kościoła parafialnego. Po Mszy sw. będzie moĹźna się modlić przy trumnie  do godz. 21.00.

We wtorek czuwanie modlitewne przy trumnie od godz. 7.00. Msza sw. pogrzebowa o godz. 14.00 i ostatnie poĹźegnanie.