Ĺťyczenia Bozonarodzeniowe

Drodzy Parafianie, Goście w Święta BoĹźego Narodzenia na nowo stajemy przed wielką i niepojętą Tajemnicą – Boga, który staje się człowiekiem.

Syn BoĹźy staje się człowiekiem, czy to nie szaleństwo Boga z miłości do człowieka!!! Opuszcza niebo- jakby ogołaca się z niego aby ziemi je przybliĹźyć, aby ludzi „ubóstwić” swoim Bóstwem. Ten ogrom miłości Boga do ludzi jest wprost niewyobraĹźalny a znajdzie swój szczyt na krzyĹźu. Swoim narodzeniem Jezus ziemi, ludziom, nam przynosi Siebie – Miłość i pragnie w naszych sercach się narodzić, a przez to wynieść nas do granic swojej Boskości.

Ĺťyczę wam drodzy Parafianie, Goście abyście w tych dniach otworzyli swoje serca, domy, rodziny na ten cud miłości który dokonał się w małej betlejemskiej wiosce ponad dwa tysiące lat temu. Niech przeĹźywane Święta obfitują w łaski które Wam, Waszym Rodzinom i Gościom przyniesie Nowonarodzony Jezus. W imieniu swoim i wszystkich posługujących w naszej parafii Księży Ĺźyczę Wszystkim Parafianom i Gościom Błogosławieństwa BoĹźej Dzieciny i Szczęśliwego Nowego Roku.

Ks. Proboszcz wraz z wszystkimi Kapłanami.