V Niedziela Wielkiego Postu (13.03.16r)

V Niedziela Wielkiego Postu (13 III 2016)

PrzeĹźywamy rekolekcje parafialne. Dzisiaj  730 - Msza Św. i nauka ogólna,

900 - Msza Św. i nauka ogólna,

Po Mszy Św. film "Matteo" - konferencja Michała Kondrata - twórcy filmu.

1100 - Msza Św. i nauka ogólna,

Po Mszy Św. nauka stanowa dla mężczyzn,

1500 - Gorzkie Ĺťale z kazaniem Pasyjnym,

1600 - Msza Św. recytowana,

Po Mszy Św. ok. 1630  - film "Matteo" - konferencja Michała Kondrata - twórcy filmu.

14 MARCA - PONIEDZIAŁEK

800 - Msza Św. i nauka ogólna,

1700 - Msza Św. i nauka ogólna - zakończenie rekolekcji.

·                                 Nowenna do św. Józefa codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.

·                                 W środę nowenna do Matki BoĹźej Nieustającej pomocy o godz. 17.30.

·                                 W czwartek o godz. 17.30 droga KrzyĹźowa dla dzieci.

·                                 W piątek o godzinie 7.30 i 17.30 odprawione zostanie naboĹźeństwo Drogi KrzyĹźowej. Zapraszamy do w rozwaĹźaniach Męki Pańskiej. W piątek spowiedĹş przedświąteczna dla chorych prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii.

·                                 W sobotę 19 III spowiedĹş wielkanocna w naszej parafii do południa od godz.9.00 – 12.00, a po południu od 15.00 do 17.00 Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

·                                 Za tydzień Niedziela Palmowa, rozpoczynająca uroczyste obchody Wielkiego Tygodnia. Na wszystkich Mszach św. błogosławieństwo palm. Na Mszy św o godz.11.00 uroczyste błogosławieństwo palm z procesją.

·                                 Za tydzień na Gorzkich Ĺťalach zbiórka na kwiaty i wystrój do BoĹźego Grobu. Za złoĹźone ofiary z góry składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

·                                 Za tydzień młodzieĹź całej diecezji spotyka się w Przemyślu na dniach Młodych. Ks. Paweł jako duszpasterz dekanalny młodzieĹźy uda się z młodzieżą z naszej parafii i dekanatu na te Dni Młodych.

·                                 W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne w cenie 7 zł. ofiary będą przeznaczone na Caritas Archidiecezji.

·                                 Za tydzień podopieczni Sióstr Michalitek z Miejsca Piastowego będą rozprowadzać kartki i ozdoby wielkanocne. Prosimy o Ĺźyczliwe ich przyjęcie.

Ogłoszenie Sołtysa i Pana Szarka. -

Doradca Rolników pan Szarek słuĹźy pomocą w wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie dla rolników w swoim biurze codziennie z wyjątkiem wtorków. Rolników prosimy o kontakt z p. Szarkiem.

Wiejskie zebranie sprawozdawcze odbędzie się 20 III  godz. 10.15 w Sali Domu Ludowego w Krościenku WyĹźnym

Ogłoszenie o rekolekcjach dla nauczycieli..