III Niedziela Wielkiego Postu (28.02.16r)

·                                 Dzisiaj Gorzkie Ĺťale z kazaniem Pasyjnym o godz. 15.00 a po nich Msza św.

·                                 Od jutra Msze św. w tygodniu  wieczorowe o godz. 18.00.

·                                 W środę nowenna do Matki BoĹźej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

·                                 W czwartek na godz. 17.30 zapraszamy na Drogę KrzyĹźową dzieci i młodzieĹź z naszych szkół.

·                                 W piątek rano po Mszy św. o godz. 7.00 i o 17.30 odprawione zostanie naboĹźeństwo Drogi KrzyĹźowej. Zapraszamy do w rozwaĹźaniach Męki Pańskiej. Po naboĹźeństwach ucałowanie relikwii KrzyĹźa Świętego i cierniowej korony.

·                                 W piątek równieĹź Święto św. Kazimierza – królewicza.

·                                 W zakrystii od przyszłej niedzieli będą do nabycia baranki i paschaliki wielkanocne Caritas w cenie 7 zł. Ofiary  z ich zakupu są przeznaczone na Caritas naszej Archidiecezji.

·                                  W tym tygodniu równieĹź I czwartek, piątek i sobota miesiąca. SpowiedĹş. w czwartek i piątek od godz. 17.00.

·                                  Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na opłacenie rachunku za  ogrzewanie naszego kościoła w kwocie 5141 zł.

·                                 Ogłoszenie: Dyrektor Przedszkola Samorządowego informuje rodziców o zapisach dzieci do Przedszkola Samorządowego od 1 do 31 Marca 2016 roku

·                                 Módlmy się w intencji zbliĹźających się rekolekcji szkolnych i parafialnych i w intencji naszej spowiedzi wielkanocnej.