3 Niedziela zwykła (24.01.16r)

·                                 Dzisiaj ze względu na Koncert kolęd i msze św. o godz. 14.00 oraz opłatek Ruchu Domowego Kościoła naboĹźeństwa o 15.30 nie będzie. Wykorzystajmy ten czas aby udać się na śpiew kolęd  Domu Ludowym.

·                                 Zapraszamy na KONCERT KOLĘD, który odbędzie się w sali Domu Ludowego w Krościenku WyĹźnym dzisiaj o godz.  14.00.  Od godz.13.30 będzie grała kolędy nasza orkiestra gminna.

·                                 RównieĹź dzisiaj o godz. 14.00 Msza św. dla Ruchu Światło Ĺťycie – Domowy Kościół z Rejonu Krośnieńskiego i wspólny opłatek.

·                                 W poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00   spotkanie Parafialnego Oddziału AK . Serdecznie zapraszamy do włączenia się w jego działalność.

PoniewaĹź nieraz z powodu pracy, czy wyjazdów, nie było rodzin w domu, a chcieliby aby ksiądz nawiedził ich dom z modlitwą, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii w celu indywidualnego ustalenia wizyty duszpasterskiej w ich domu. Jednocześnie bardzo serdecznie dziękujemy za Ĺźyczliwe przyjęcie, za poczęstunek, wspólna modlitwę i szczere rozmowy, co powinno owocować lepszym zrozumieniem spraw i Ĺźycia naszych parafian przez nas kapłanów a takĹźe zrozumieniem wielu spraw parafialnych o które pytaliście przez was. Bóg zapłać.

Wczoraj 3 I 2016 w sobotę odbył się pochówek zmarłego w wypadku wybuchu gazu dziecka śp. Nataniela Sekuta. Módlmy się  jako wspólnota parafialna o powrót do zdrowia rodziców i rodzenstwa śp. Nataniela : Moniki, Tomasza, Nadii i nowonarodzonego Wiktorka. Módlmy się o pokój serca dla najbliĹźszych którzy poĹźegnali swoje dziecko.

Inne ogłoszenia: