27 Niedziela zwykła (04.10.15r)

XXVII Niedziela Zwykła –(04.10.15r)

•    Dzisiaj  o godz. 15.30 naboĹźeństwo róĹźańcowe w intencji synodu biskupów dotyczącego rodziny. Po Mszy św. o godz. 16.00 z racji pierwszej niedzieli miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00 zakończone Apelem Jasnogórskim.
•    Zachęcamy wszystkich a zwłaszcza róĹźe róĹźańcowe – ich członków do modlitwy o pokój na świecie – o odmawianie 1 dziesiątki róĹźańca – 5 tajemnicy chwalebnej w intencji pokoju na świecie.
•    Msze św. w paĹşdzierniku codziennie o godz. 17.00, a po Eucharystii naboĹźeństwo róĹźańcowe. W środę nowenna do Matki BoĹźej Nieustającej Pomocy, Pośredniczki łask wraz z naboĹźeństwem róĹźańcowym. Prosimy bardzo o składanie próśb do Matki BoĹźej. Kancelaria parafialna czynna codziennie od godz. 18.00 do godz. 18.30.
•    7 X w środę  Matki BoĹźej róĹźańcowej – Po Mszy sw. poświęcenie róĹźańców i ich rozdanie dzieciom komunijnym klas III . zapraszamy ich i ich rodziców. Zapraszamy wszystkich członków róĹź róĹźańcowych.
•    11 X w niedzielę odbędzie się pielgrzymka młodzieĹźy na dzień papieski do Przemyśla. Ks. Paweł udaje się młodzieżą z naszej parafii i dekanatu do katedry przemyskiej.
•    Za tydzień Dzień Papieski - w przyszła niedzielę uczniowie naszej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II będą zbierać do puszek na dzieło Nowego Tysiąclecia – Ĺźywy pomnik św. Jana Pawła II - na stypendia dla uczniów z biednych rodzin. Po Mszy św. o godz. 9.00  pod pomnikiem Jana Pawła II odmówimy Litanię do św. Jana Pawła II.
•    Bóg zapłać tym, którzy wczoraj włączyli się w zbiórkę  płodów rolnych na Hospicjum w Krośnie. Niech Dobry Bóg wszystkim ofiarodawcom wynagrodzi.
•    Dzisiejsza składka przeznaczona będzie na nasze Seminarium Duchowne.
•    Dwa tygodnie temu była III niedziela miesiąca –i złoĹźono ofiary na prace przy naszym kościele w wysokości 4062 zł. Serdeczne Bóg zapłać za złoĹźone ofiary.
•     6 X o godz. 16.00 w parafii św. Jana I Piotra w Krośnie odbędzie się Jesienny Dzień Skupienia dla Akcji Katolickiej z Rejony Krośnieńskiego. Serdecznie zapraszamy członków AK do wzięcia udziału w tym spotkaniu. 8 X w czwartek – spotkanie AK w naszej parafii połączone z wyborami prezesa AK. Prosimy o obecność wszystkich członków AK i przyniesienie legitymacji.