25 Niedziela zwykła (20.09.15r)

•  Dzisiaj o 15.30 róĹźaniec i modlitwa w intencji katolickich środków przekazu; za nasze diecezjalne Radio Fara, TV Trwam, Radio Maryja i ich pracowników.
  •  Jutro w poniedziałek św. Mateusza Apostoła i ewangelisty. W środę 23 IX św. ojca Pio z Pietralciny, w piątek bł. Władysłąwa z Gielniowa.
  • W środę Po Mszy sw. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci klas III SP (komunijnych).
  • Zapraszamy wszystkie grupy parafialne na wspólne rozpoczęcie pracy które odbędzie się w ostatni piątek miesiąca  25 IX o godz. 18.00. Zapraszamy zarówno Kręgi Rodzin, Akcję Katolicką, Bractwo TrzeĹşwości, RóĹźe RóĹźańcowe, Katolickie Stowarzyszenie MłodzieĹźy, Dziewczęca SłuĹźbę Maryjną,  scholę i chór, ministrantów i lektorów, Szkolne Koło „Caritas” a takĹźe harcerzy i zuchów współpracujących z parafią.  Po Mszy sw. zapraszamy młodzieĹź z parafii, zwłaszcza ta z Gimnazjum na spotkanie KSM-u. wszystkich chcących zapoznać się z działalności KSM-u.
  •  W sobotę grupa „dzieci BoĹźych” będzie miała spotkanie od godz. 16.30. zapraszamy równieĹź nowych chłopców na kandydatów na ministrantów. Kandydaci którzy juĹź odbyli rok staĹźu będą przyjęci na ministrantów w wigilie uroczystości Chrystusa Króla. Zapraszamy nowych chłopców z klas II i III.
  • Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania z klas I gimnazjalnych z naszej parafii.
  • Dzisiaj III niedziela miesiąca i ofiary będą przeznaczone na nasz kościół, za tydzień ofiary będą przeznaczone na nasze Diecezjalne Radio Fara.
  •  Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł sp. Andrzej Przybyła z ul. Południowej. Polećmy go BoĹźemu Miłosierdziu
  • Zaproszenie: W sobotę, 26 września 2015 r. odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka RóĹź Ĺťywego RóĹźańca do Sanktuarium św. Michała Archanioła i bł. ks. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym.

• 9.15 – Zawiązanie wspólnoty przy klasztorze Sióstr Michalitek
    • 9.30 – Katecheza: Wezwanie do nawrócenia w orędziach Maryjnych
    • 10.15 – Procesja róĹźańcowa
    • 11.30 – Uroczysta MSZA ŚWIĘTA