24 Niedziela zwykła (13.09.15r)

• Jutro w poniedziałek Święto PodwyĹźszenia KrzyĹźa Świętego. Przypomina nam ono o odnalezieniu relikwii KrzyĹźa i konsekracji bazyliki, w której były przechowywane. Po kaĹźdej Mszy sw. rano i wieczorem bedzie moĹźliwość ucałowania Relikwii KrzyĹźa Świętego Niech dzisiejsze święto przypomni nam o szacunku do KrzyĹźa Świętego o i tym który wisi w naszym domu, zakładzie pracy czy w szkole i o tym który czynimy codziennie w czasie modlitwy. Jutro u OO. Kapucynów w Krośnie uroczystość odpustowa.
  • Jutro w poniedziałek po Mszy św. wieczornej -Parafialny Oddział Akcji Katolickiej ma miesięczne spotkanie. Wszystkich chętnych zapraszamy do włączenia się w działalność tej grupy parafialnej.
  • We wtorek 15 IX NMP Bolesnej – Matki BoĹźej Bolesnej.
  • W srodę 16 IX rozpoczynamy  Triduum przed uroczystością św. Stanisława Kostki. Jest to równieĹź 16 IX i uczniowie ze szkoły podstawowej  mają swoja Msze św. ku czci patrona szkoły św. Jana Pawła II. Te dwie okoliczności  myślę, Ĺźe sprawią Ĺźe nie zabraknie jutro nikogo z uczniów Szkoły Podstawowej na Mszy św.  Zapraszamy równieĹź wszystkich uczniów Gimnazjum. Te trzy dni są dla nich dniami formacyjnymi przygotowującymi do bierzmowania. Prosimy młodzieĹź z gimnazjum by została po Mszy św. na spotkanie. W piątek przypada sama uroczystość św. św. Stanisława Kostki – Patrona dzieci i młodzieĹźy. Nowenna do MBNP w środę o godz. 1730
  •  W czwartek 17 IX  o godz. 15.00 rozpoczęcie roku przedszkolaków z przedszkola SS. SłuĹźebniczek i Przedszkola samorządowego. Serdecznie zapraszamy równieĹź ich rodziców i dziadków.
  • Kancelaria parafialna czynna  po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 (18.30 – 19.00).
  • Grupa „dzieci BoĹźe” bedzie mieć spotkania w kaĹźdą sobotę od godz. 16.30 a spotkanie zakończy się Msza św. o godz. 18.00 Natomiast w tą sobotę ognisko dla grupy „dzieci BoĹźe” o godz. 17.30, wspólna msza św. i ognisko.

• Zapraszamy wszystkie grupy parafialne na wspólne rozpoczęcie pracy które odbędzie się w ostatni piątek miesiąca  25 IX o godz. 18.00.
  • Ogłoszenie o śmieciach wielkogabarytowych.
  • Informacja o wydawaniu Ĺźywności „unijnej”.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Adam Marszałek Wieczne odpoczywanie ….