XX niedziela zwykła (16.08.15r)

• NaboĹźeństwo popołudniowe o godz. 15.30 - naboĹźeństwo do BoĹźego Miłosierdzia.
  • W środę Nowenna do MBNP o godz. 18.30. zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • 22 VIII w sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej.
  • Ogłoszenie

Parafia Rzymskokatolicka pw. w. Marcina w Krościenku WyĹźnym ogłasza konkurs ofertowy na realizacje zadania „Termomodernizacja wielofunkcyjnego budynku Parafii Rzymskokatolickiej p.w. sw. Marcina w Krościenku WyĹźnym”. W zakres zadania wchodzą :

1. Ocieplenie ścian zewnętrznych budynku.

2. Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej.

3. MontaĹź instalacji solarnej

4. Wymiana Ĺşródła ciepła

Szczegółowy zakres prac dostępny u inwestora .

Składanie ofert od 16 VIII 2015  do dnia 21 IX 2015 roku do godz. 10.00.

Przesłanka którą inwestor będzie brał pod uwagę będzie cena wykonania usługi – ww/zadania.

W imieniu parafii proboszcz ks. Wiesław Kałamarz

• Za dwa tygodnie 30 VIII DoĹźynki Archidiecezjalne w naszej parafii. Będziemy gościć delegacje doĹźynkowe z naszej Archidiecezji Uroczysta Msza św. o godz. 12.00 na stadionie sportowym a wcześniej przyjmowanie delegacji doĹźynkowych. Nie będzie wtedy Mszy sw. o godz. 11.00 i 16.00.
  • Bóg zapłać wszystkim którzy zadbali o groby swoich bliskich  oraz groby kapłanów, wszystkim którzy pomogli przygotować cmentarz na procesję. Dziękuje równieĹź za przygotowanie wieńców doĹźynkowych, za obecność delegacji doĹźynkowych i uświetnienie uroczystej sumy doĹźynkowej poprzez obstawę liturgii, zwłaszcza KGW, Akcji Katolickiej, KSM-owi i harcerzom oraz naszej orkiestrze dętej.
  • Dzisiaj Ĺźegnamy ks. Piotra Poradę – odchodzącego na parafię Giedlarowa i S. Janinę odchodzącą na placówkę do Sanoka przy parafii NSPJ. Niech Maryja wyprasza im u Swojego Syna potrzebne dary i łaski na nowych placówkach – parafiach.
  • Dzisiaj III niedziela miesiąca, ofiary będą przeznaczone nasz kościół.