XIII Niedziela Zwykła (28.06.15r)

• Dzisiaj naboĹźeństwo do Serca jezusowego o godz. 15.30.
  • Jutro uroczystość św. Piotra i Pawła – w naszej modlitwie polecajmy Ojca Świętego Franciszka. Składka jest przeznaczona  tradycyjnie na potrzeby Stolicy Apostolskiej tzw. Świętopietrze.  Jest to równieĹź dzień imienin  ks. Piotra– Ĺźyczymy mu wielu łask BoĹźych i polećmy Go naszym modlitwom.
  • Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.00 złoty jubileusz 50-lecia kapłaństwa ks. Stanisława Pelczara – naszego rodaka – zapraszamy na Mszę św. jubileuszową.
  • We wtorek zakończenie naboĹźeństw do Serca Jezusowego.
  • Nowenna do Matki BoĹźej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.30.
  • W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. SpowiedĹş w czwartek i piątek od godz. 18.00. Wyjazd do chorych o godz. 9.00.
  • Kancelaria w czasie wakacji czynna codziennie od godz. 18.00 do godz. 18.30. W pilnych sprawach po Mszach św. rannych i wieczornych, w sprawach pogrzebowych w kaĹźdej chwili.
  • W sobotę o godz. 14.15 Msza św. dziękczynna z okazji 20-lecia powstania samorządu i Gminy Krościenko WyĹźne. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy na tą Mszę św. w której będziemy polecac wszystkich którzy pracowali i trudzili się przez te 20 –lat nad rozwojem naszej Gminy – naszej „Małej Ojczyzny”.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli w tym tygodniu: do wieczności, śp. Franciszek Wojewoda i śp. Józef Pudowski a dzisiaj o 14.00 jest pogrzeb śp. Heleny Fejkiel z ul. Południowej.