XII niedziela zwykła (21.06.15r)

• Dzisiaj  na Mszy św. o godz. 11.00 – 25 –lecie kapłaństwa będzie obchodzi ks. Witold Szmyd – nasz rodak zapraszamy na Mszę św. sprawowana przez Jubilata.
  • Dzisiaj NaboĹźeństwo do Serca Jezusowego o godz. 15.30.
  • W środę uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela. Nowenna do Matki BoĹźej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.30 wraz z NaboĹźeństwem do Serca Jezusowego.
  • Jest to równieĹź dzień imienin naszego ks. prałata Jana Szponara. PoniewaĹź ks. prałat w tym tygodniu przebywa w szpitalu w Brzozowie i rozpoczyna się jego terapia i leczenie- w środę będziemy modlić się w jego intencji w czasie Mszy św. wieczornej. Tym bardziej zapraszam do tej wspólnej modlitwy bo jej potrzeba, aby Bóg dopomógł w powrocie ks. Jana do zdrowia.Jest to równiez dzień imienin S. Janiny Msza św. w Jej intencji we wtorek w wigilię Uroczystości Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  • Pielgrzymka jednodniowa do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Łagiewnik odbędzie się w sobotę 27 czerwca 2015. Koszt to 80 zł. Jest jeszcze 10 wolnych miejsc – zapraszamy.
  • Zakończenie roku formacji dla ministrantów i Wspólnoty dzieci BoĹźych w czwartek 25 VI. O godz. 19.00 Msza św. a po niej ognisko pod plebania do godz. 21.30. nasi ministranci zajęli wczoraj w Archidiecezji Przemyskiej 4 miejsce w piłce noĹźnej. Gratulujemy.
  • Zakończenie roku szkolnego: początek Maszami świętymi dziękczynnymi: Przedszkole Samorządowe i Przedszkole SS. SłuĹźebniczek w czwartek o godz. 10.00. Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w piątek o godz. 8.00. SpowiedĹş dzieci i młodzieĹźy przed zakończeniem roku w czwartek od godz. 18.00.
  • Dzisiaj w centrum Opieki i Rozrywki dziecięcej przy ul. Północnej godz.. 14.00- 17.00 dzień Otwarty – zapraszamy dzieci od lat 1 do 3 i ich rodziców.
  • Ostatnio poĹźegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej: 9 VI 2015 r-śp.Czesławę Zając z ul.Pólnocnej oraz śp. Anielę Gazda z ul.Pólnocnej -12 VI 2015 r. Duszę naszych zmarłych sióstr oddajemy w ręce Miłosiernego Boga: Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen