XI Niedziela zwykła (14.06.15r)

• zisiaj NaboĹźeństwo do Serca Jezusowego o godz. 15.30.
  • Jutro w poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej na plebanii.
  • W środę Mszą św. o godz. 10.00 rozpocznie się uroczystość poświecenia sztandaru i nadania imienia naszemu Gimnazjum.
  • Nowenna do Matki BoĹźej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.30 wraz z NaboĹźeństwem do Serca Jezusowego.
  • Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę autokarową śladami szlaku św. Jana Pawła II. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 27 -28 czerwca 2015.  Będzie obejmować takie miejsca święte jak: Jasna Góra, Góra Przeprośna, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Łagiewniki. Koszt to 150 zł. Wszelkie szczegóły u ks. Piotra. Zapisy u ks. Piotra i w zakrystii – do najbliĹźszego wtorku.
  •  Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.00 – 25 –lecie kapłaństwa będzie obchodził ks. Witold Szmyd – nasz rodak zapraszamy na Mszę św. sprawowaną przez Jubilata.
  • Prosimy o modlitwę w intencji ks. prałata Jana Szpunara – w tym tygodniu miejmy nadzieje zakończą się jego badania i zostanie podjęta terapia. Prośmy Boga za przyczyna Maryii Uzdrowienia Chorych o zdrowie dla ks. Jana.