X Niedziela zwykła (07.06.15r)

• Dzisiaj NaboĹźeństwo do Serca Jezusowego o godz. 15.30.
  • Trwa Oktawa BoĹźego Ciała. Msze św. z procesją eucharystyczną codziennie o godz. 19.00.
  • Nowenna do Matki BoĹźej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.30 wraz z NaboĹźeństwem do Serca Jezusowego.
  • W czwartek zakończenie Oktawy BoĹźego Ciała, błogosławieństwo wianków i dzieci. Zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców na ten szczególny dzień i błogosławieństwo.
  • W poniedziałek 8 czerwca przypada wspomnienie św. Jadwigi Królowej, w środę 10 czerwca bł. Bogumiła biskupa, a w czwartek 11 czerwca św. Barnaby Apostoła.
  • W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego. Z racji Uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00 i 19.00. W tym dniu moĹźna uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia pod zwykłymi warunkami.
  • W sobotę, 13 czerwca, przypada wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. W Pustynach odpust - zapraszamy.
  • Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w autokarowej pielgrzymce śladami szlaku św. Jana Pawła II. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 27 -28 czerwca 2015. Będzie obejmować takie miejsca święte jak: Jasna Góra, Góra Przeprośna, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Łagiewniki. Koszt to 150 zł. Wszelkie szczegóły u ks. Piotra. Zapisy u ks. Piotra i w zakrystii.