II Niedziela Wielkiego Postu (01.03.15r)

• Dzisiaj Gorzkie Ĺťale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00 a po nich Msza św. Po Mszy świętej adoracja do 21. 00 z racji I Niedzieli miesiaca.
  • Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc dla misji Ad Gentes. Dzisiaj równieĹź I niedziela miesiąca ofiary są przeznaczone na Seminarium Duchowne.
  • Gościmy w naszej parafii misjonarzy: ks. Marka Kowalskiego Salezjanina, Pana Jana Sanzę  i Panią Izabelę Paszke.  Po Mszach św. moĹźna będzie zakupić przywiezione do nas z misji wyroby afrykańskie. Ofiary złoĹźone przy tych zakupach będą przeznaczone na misje prowadzone przez Ks. Salezjanów. RównieĹź tego dnia zbiórka do puszek na Misje Ad Gentes. Ofiary z tacy będą przeznaczone na nasze Seminarium Duchowne  - jest to pierwsza niedziela miesiąca.
  • Jutro Szkoła Podstawowa i Gimnazjum rozpoczynają swoje rekolekcje szkolne. Odbywają się one w ramach lekcji. Dzieci i młodzieĹź przychodzą do szkól i z nauczycielami udają się do kościoła. Uczniowie  Szkoły Podstawowej po zakończaniu spotkań rekolekcyjnych mają lekcje jak w planie godzin. Gimnazjum swoje spotkania rekolekcyjne będzie miało w kościele o godz. 11.30, a p nich idzie do domu.
  • Od jutra Msza św. wieczorowa o godz. 18.00
  • W czwartek na godz. 17.30 zapraszamy na Drogę KrzyĹźową dzieci i młodzieĹź z naszych szkół.
  • W piątek o godzinie 7.30 i 17.30 przed Mszą św. odprawione zostanie naboĹźeństwo Drogi KrzyĹźowej a po nim ucałowanie relikwii krzyĹźa świętego. W piątek Drogę KrzyĹźową i oprawę Mszy św. poprowadzi Akcja Katolicka, a po Mszy św. będzie miała krótkie spotkanie. W piątek na Mszę święta wieczorową zapraszam wszystkie wspólnoty parafialne – niech Msza ś. pierwszopiątkowa będzie okazją do comiesięcznych spotkań wszystkich grup parafialnych, dziecięcych, młodzieĹźowych i dorosłych.
  • W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. SpowiedĹş od godz. 17.00
  • Dni Młodych w tym roku w Brzozowie będą w dniach 27-29 Marca. Do 8 III prosimy o zapisy u ks. Piotra. On równieĹź udziela wszystkich informacji. Młodzi naszej parafii z noclegami przypisani są do Humnisk.
  • 1 marca 2015 r. (niedziela) o godz. 10.15 w sali Domu Ludowego w Krościenku WyĹźnym, Wiejskie Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze. NajwaĹźniejsze punkty:  Sprawozdanie sołtysa za okres sprawozdawczy. Wybór sołtysa i Wybór rady sołeckiej.