IV Niedziela zwykła (01.02.15r)

• Dzisiaj o godz.15.30 RóĹźaniec w intencji sióstr i braci zakonnych, za powołanych do kapłaństwa i zakonu oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie za nasze SS. SłuĹźebniczki.
  • Dzisiaj I Niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna i zmiana tajemnic róĹźańcowych. Po Mszy św. wieczornej równieĹź adoracja do godz. 21
  • Jutro w poniedziałek 2 II – Święto Ofiarowania Pańskiego - Maki BoĹźej Gromnicznej – Światowy Dzień Ĺťycia Konsekrowanego. Msze święte w naszym kościele o godz.: 7.3o, 9.oo i 17.oo. Będziemy w tym dniu modlić się za powołanych do Ĺźycia zakonnego i o nowe powołania zakonne. W czasie kaĹźdej Mszy św. błogosławieństwo gromnic. Ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na Zakony Klauzurowe w naszej diecezji: SS. Benedyktynki i SS. Karmelitanki. Z racji dnia Ĺźycia konsekrowanego moĹźna uzyskać odpust zupełny. ( List Arcybiskupa J. Michalika)
  • We wtorek przypada wspomnienie św. BłaĹźeja – błogosławieństwo jabłek, a w czwartek świętej Agaty, po Mszach św. błogosławieństwo chleba, soli i wody.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w czwartek i w piątek od godz. 16.oo. Do chorych wyjazd w piątek o godz. 8.00.
  • Dwa tygodnie temu była III niedziela miesiąca złoĹźono 3226 zł. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł w zeszłym tygodniu śp. Stanisław Frydrych z ul. Południowej. Jego pogrzeb odbędzie się w najbliĹźszą środę 4 lutego w kaplicy cmentarnej o godz. 14.oo. Polećmy go BoĹźemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…
  • Informujemy, Ĺźe od najbliĹźszejniedzieli (a jak będzie zainteresowanie to w kolejne niedziele) będzie kursował bus dowożący mieszkańców na poranną Mszę Św. (7:30). BUS będzie rozpoczynał kurs o 6:40 od Iskrzyni (pierwszy przystanek to Folwark), a póĹşniej będzie jechał ul. Północną, Marynkowską, Południową i do kościoła. Natomiast po zakończonej Mszy Św. będzie wracał odwrotną trasą. Koszt przejazdu to ok. 2,20 - 2,40 zł. BUS NIKITRANS