2 Niedziela Zwykła (18.01.15r)

• Trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Dzisiaj o godz. 15.30 będziemy modlić się o jedność wszystkich wierzących w Chrystusa, przepraszając Boga za grzech rozłamu i niezgody.
  • Zapraszamy na KONCERT KOLĘD, który odbędzie się w sali Domu Ludowego w Krościenku WyĹźnym dzisiaj o godz.  14.30. Od godz.14.00 będzie grała kolędy nasza orkiestra gminna.
  • Jutro w poniedziałek wspominamy św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej Archidiecezji – w Korczynie jutro odpust i bierzmowanie.
  • W środę 21 stycznia – świętej Agnieszki, męczennicy z pierwszych wieków chrześcijaństwa. W tym dniu przypada  Dzień Babci. Nie zapomnijmy w naszej modlitwie o ukochanych babciach. W intencji dziadków modlić się będziemy dzień póĹşniej 22 I w czwartek.
  • Jutro w poniedziałek będziemy kontynuować wizytę duszpasterska na ul. Grunwaldzkiej od godz. 16.00. Gdyby nie udało się zakończyć wizyty duszpasterskiej w poniedziałek zakończymy ja we wtorek równieĹź od godz. 16.00. Na ul. Grunwaldzkiej kolędować będą wszyscy księża.
  • PoniewaĹź nieraz z powodu pracy, czy wyjazdów, nie było rodzin w domu, a chcieliby aby ksiądz nawiedził ich dom z modlitwą, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii w celu indywidualnego ustalenia wizyty duszpasterskiej w ich domu. Serdeczne Bóg zapłać za Ĺźyczliwość i serdeczne przyjęcie oraz za wspólną rodzinną modlitwę.
  • Dzisiaj III niedziela miesiąca i ofiary będą przeznaczone na zapłacenie prac przy kościele.
  • Wezwani do jedności w Chrystusowym Kościele przyjmijmy błogosławieństwo które umocni nas w budowaniu jedności naszych rodzin, jedności w naszej OjczyĹşnie oraz wszystkich chrześcijan.