Niedziela Chrztu Pńskiego (11.01.15r)

• Obchodzimy dziś uroczystość Chrztu Pańskiego, która kieruje nas do początku działalności Jezusa Chrystusa. Jest równieĹź przypomnieniem naszego chrztu świętego i naszych zobowiązań płynących z niego. Dzisiaj w liturgii kończymy okres BoĹźego Narodzenia, chodĹş kolędy tradycyjnie będziemy śpiewać do 2 lutego.
  • Dzisiaj o godz. 15.30 będziemy modlić się w intencji dzieci które w ubiegłym roku przyjęły chrzest święty i ich rodzin rozwaĹźając tajemnice róĹźańca świętego – tajemnice światła. Zapraszamy wszystkie rodziny dzieci, które przyjęły w minionym roku chrzest święty.
  • Za tydzień III niedziela miesiąca, ofiary będą przeznaczone na kościół. Z uwagi na to, Ĺźe składane są ofiary równieĹź kolędowe prosimy o podpisywanie na jaki cel zostają złoĹźone.
  • Od poniedziałku  będziemy kontynuować rozpoczętą wizytę duszpasterską naszych rodzin. Od poniedziałku do piątku wizyta duszpasterska od godz. 15.00 a w sobotę od godz. 9.00 do 19.00.
  • Ks. Jakub kontynuuje ul. Północną i ul. Mostową. We wtorek będzie kończył ulice Mostową i rozpocznie Szkolną. W środę będzie kontynuował ul. Szkolna i rozpocznie Południowa od kościoła. W czwartek i piątek oraz w sobotę dalszy ciąg ul. Południowej.
  • Ks. Piotr w poniedziałek  dalszy ciąg ul . Południowej po stronie od cmentarza, numery nieparzyste, wtorek dalszy ciąg  ul. Południowej i rozpocznie ul. Dworską. Środa ul. Dworska, czwartek – ul. Parkowa, piątek ul. Kasztanowa od nr 1 i sobota dalszy ciąg ul. Kasztanowej od godz. 9.00 i początek ul. Grunwaldzkiej od Pomnika.
  • ks. Proboszcz. Od poniedziałku do czwartku ul. Północna, numery nieparzyste, a w piątek ul. Południowa od Dworu numery parzyste i w sobotę dalszy ciąg.
  • Za tydzień zapraszamy na KONCERT KOLĘD, który odbędzie się w sali Domu Ludowego w Krościenku WyĹźnym  o godz.  14.30. Od godz.14.00 będzie grała kolędy nasza Orkiestra Gminna.
  • Wspominając nasz własny chrzest święty przyjmijmy Chrystusowe błogosławieństwo, niech umacnia nas w naszej wierności przyrzeczeniom złoĹźonym na chrzcie świętym.