XXVII Niedziela Zwykła – Matki Bożej Różańcowej. (05.10.14r)

• Dzisiaj  o godz. 15.30 naboĹźeństwo róĹźańcowe w intencji synodu biskupów dotyczącego rodziny. Po Mszy św. o godz. 16.00 z racji pierwszej niedzieli miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00 zakończone Apelem Jasnogórskim. PapieĹź Franciszek prosi o modlitwę w intencji Synodu Biskupów, dlatego prosimy o  wspólna modlitwę w tych intencjach i czuwanie modlitewne: od godz. 18.00 do 19.00 modlitwie róĹźańcowej przewodniczą RóĹźe róĹźańcowe mężczyzn, od 19.00 do 20.00 RóĹźe róĹźańcowe kobiet, od godz. 20.00 do godz. 21.00 Kręgi Rodzin. Prosimy Zelatorów RóĹź i Animatorów Kręgów o poprowadzenie tej modlitwy.
  • Zachęcamy wszystkich a zwłaszcza róĹźe róĹźańcowe – ich członków do modlitwy o pokój na świecie – o odmawianie 1 dziesiątki róĹźańca – 5 tajemnicy chwalebnej w intencji pokoju na swiecie.
  • Msze św. w paĹşdzierniku codziennie o godz. 17.00, a po Eucharystii naboĹźeństwo róĹźańcowe. W środę nowenna do Matki BoĹźej Nieustającej Pomocy, Pośredniczki łask wraz z naboĹźeństwem róĹźańcowym. Prosimy bardzo o składanie próśb do Matki BoĹźej.
  • 12 X w niedzielę odbędzie się pielgrzymka młodzieĹźy na dzień papieski do Przemyśla. Zapisy u ks. Piotra do poniedziałku włącznie. Koszt wyjazdu 20 zł.
  • Za tydzień Dzień Papieski - w przyszła niedzielę uczniowie naszej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II będą zbierać do puszek na dzieło Nowego Tysiąclecia – Ĺźywy pomnik św. Jana Pawła II - na stypendia dla uczniów z biednych rodzin. Po Mszy św. o godz. 9.00  pod pomnikiem Jana Pawła II odmówimy Litanię do św. Jana Pawła II.
  • Bóg zapłać tym, którzy wczoraj włączyli się w zbiórkę  płodów rolnych na Hospicjum w Krośnie. Niech Dobry Bóg wszystkim ofiarodawcom wynagrodzi.
  • Dzisiejsza składka przeznaczona będzie na nasze Seminarium Duchowne.
  • Dwa tygodnie temu była III niedziela miesiąca –i złoĹźono ofiary na prace przy naszym kościele w wysokości 4162 zł. Serdeczne Bóg zapłać za złoĹźone ofiary.
  • 11 X o godz. 14.00 w Rogach odbędzie się Jesienny Dzień Skupienia dla Akcji Katolickiej z Rejony Krośnieńskiego. Serdecznie zapraszamy członków AK do wzięcia udziału w tym spotkaniu.
  •  Od przyszłej niedzieli młodzieĹź z KSM-u będzie rozprowadzać znicze po mszach świętych pod kościołem.
  • Zwracam się z prośba by za dwa tygodnie 18 X zorganizować się i przyjść do pomocy w sprzątaniu przy kościele, domu parafialnym, plebani i otoczeniu parkingu. Porządki jesienne byłyby juz przygotowaniem do naszego odpustu parafialnego. Zapraszam i liczę na waszą pomoc. Na 18 paĹşdziernika, na sobotę, proszę parafian z ul. Północnej z przyległymi ulicami  oraz z ul.  Brzozowskiej, Mostowej, Rzeszowskiej.
  • Msza św.  za + Feliks Zych z intencji pracowników BWI – o godz. 11.00 -12 X 2014.