26 Niedziela Zwykła (28.09.14r)

•  Dzisiaj  o godz. 15.30 koronka do BoĹźego Miłosierdzia w intencji młodzieĹźy studiującej, która rozpocznie nowy rok akademicki.
  •  Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania z klas I gimnazjalnych z naszej parafii.
  • Dzisiejsza składka przeznaczona będzie na nasze Radio Diecezjalne „FARA”
  • Jutro w poniedziałek 29 IX święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. odpust u Ks. Michalitów w Krośnie.
  • W środę rozpoczynamy paĹşdziernik, miesiąc róĹźańcowy. Msze św. w paĹşdzierniku codziennie o godz. 17.00, a po Eucharystii naboĹźeństwo róĹźańcowe. W środę nowenna do Matki BoĹźej Nieustającej Pomocy, Pośredniczki łask wraz z naboĹźeństwem róĹźańcowym. Prosimy bardzo o składanie próśb do Matki BoĹźej. RóĹźaniec w paĹşdzierniku od poniedziałku do czwartku będą prowadzić uczniowie ze szkół podstawowej i gimnazjum w piątki i soboty zapraszamy grupy parafialne. prosimy o wcześniejsze zgłoszenie się w celu rezerwacji dnia prowadzenia róĹźańca. RównieĹź dla dzieci po róĹźańcu będą rozdawane plansze i obrazki od 1 X. Zachęcamy równieĹź wszystkie dzieci do wykonywania RóĹźańców – samodzielnie z w róĹźnych moĹźliwych technikach i materiałach. RóĹźance z poprzednich lat nie mogą brać udziału – szczegóły konkursu będą ogłoszone w szkole.
  • W czwartek wspominamy świętych Aniołów StróĹźów.  Zapraszamy wszystkie dzieci na ten szczególny dzień poświęcony Aniołom, którzy się nami opiekują.
  • W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. SpowiedĹş w czwartek i piątek od godz. 16.00.
  • W sobotę wspominamy św. Franciszka z AsyĹźu.12 X w niedzielę odbędzie się pielgrzymka młodzieĹźy na dzień papieski do Przemyśla. zapisy i informacje szczegółowe u ks. Piotra. Koszt wyjazdu 20 zł.
  • 29 IX w punkcie katechetycznym rozpocznie działalność Ośrodek Rehabilitacji – niestety na razie bez kontraktu NFZ – zachęcamy jednak do zapoznania się z ofertami usług, gdyĹź są bardzo atrakcyjne cenowo.
  • Zbiórka płodów na Hospicjum w Krośnie od 9.00 do 11.00 przy Domu Parafialnym