23 Niedziela Zwykła (07.09.14r)

• Dzisiaj I niedziela miesiąca naboĹźeństwo róĹźańcowe o godz. 15.30.  Będziemy modlić się o pokój na świecie i w intencjach Ojca Świętego Franciszka. Po Mszy św. o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00 zakończone Apelem Jasnogórskim.
  • Jutro w poniedziałek 8 IX Święto Narodzenia Najświętszej Maryii Panny – Matki BoĹźej Siewnej – Msze św. z kazaniami z uwagi na dzień pracy o godz. 7.30, 9.00 i 18.00. Od jutra Msza św. wieczorna codziennie o godz. 18.00.
  • Juro po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na swoje spotkanie członków chóru parafialnego i zachęcamy zwłaszcza panów do włączenia się w jego działalność.
  • Kancelaria parafialna czynna godzinę po Mszy św. wieczornej. (18.30 – 19.30). Rano moĹźna bezpośrednio po Mszy św. załatwić równieĹź krótkie sprawy kancelaryjne we wtorek, środę i piątek do godz. 7.45.
  • W przyszłą niedzielę, 14 września, przypada święto PodwyĹźszenia KrzyĹźa. Przypomina nam ono o odnalezieniu relikwii KrzyĹźa i konsekracji bazyliki, w której były przechowywane.
  • Za tydzień w poniedziałek 15 IX -Parafialny Oddział Akcji Katolickiej ma miesięczne spotkanie po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych zapraszamy do włączenia się w działalność tej grupy parafialnej.
  • Poszczególne grupy rozpoczynają swoje spotkania powakacyjne. Wspólne rozpoczęcie pracy wszystkich grup parafialnych odbędzie się w ostatni piątek miesiąca  26 IX o godz. 18.00