Święto Ofiarowania Pańskiego (02.02.14r)

• Dzisiaj 2 II – Święto Ofiarowania Pańskiego - Maki BoĹźej Gromnicznej – Światowy Dzień Ĺťycia Konsekrowanego. Będziemy modlić się za powołanych do Ĺźycia zakonnego i o nowe powołania zakonne. W czasie kaĹźdej Mszy św. błogosławieństwo gromnic. Ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na Zakony Klauzulowe w naszej diecezji: SS. Benedyktynki i SS. Karmelitanki.
  • Dzisiaj o godz.15.30 róĹźaniec w intencji sióstr i braci  zakonnych, za powołanych do kapłaństwa i zakonu oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  • Dzisiaj I Niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna i zmian tajemnic róĹźańcowych. Po Mszy św. wieczornej równieĹź adoracja do godz. 21
  • W poniedziałek św. BłaĹźeja – błogosławieństwo jabłek, w środę świętej Agaty, po Mszach św. błogosławieństwo chleba, soli i wody.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. zachęcamy zwłaszcza dzieci i młodzieĹź , rozpoczynamy nowe półrocze nauki i pracy nad sobą. Do chorych wyjazd o godz. 9.00 Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na kapłana, gdyĹź jest więcej niĹź zwykle chorych do odwiedzenia.
  • W tym tygodniu odeszła od nas śp. Anna Pelczar. Polećmy ją BoĹźemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie .....
  • Przypominamy, Ĺźe w dniu 8.II, w sobotę, o godz. 17.30 rozpocznie się w naszej parafii Kurs Przedmałżeński – tzw. Parafialny. Mogą w nim uczestniczyć młodzi zarówno indywidualnie jak i narzeczeni. Jeśli dziewczyna czy chłopak jest z innej parafii, równieĹź moĹźe w nim wziąć udział.