Turniej eliminacyjny w piłkę halową

W środę tj. 3.II.2016 Drużyny (dwie kategorie wiekowe: Podstawówka i Gimnazjum) ministrantów z naszej parafii wraz z opiekunem ks. Pawłem Mendykiem, pojechały do sąsiedniej Komborni na dekanalny turniej eliminacyjny do Archidiecezjalnych Mistrzostw w Piłkę Halową Minitrantów. Najlepsza drużyna w każdej kategorii wiekowej zapewniała sobie wyjazd na turniej Fnałowy. Nasi Ministranci ze szkoły Podstawowej po w turnieju eliminacyjnym zajęli w dekanacie 2 miejsce, natomiast Ministranci z Gimnazjum wygrywając wszytskie swoje mecze zajęli 1 miejsce i to oni będa repezentować dekanat Krosno II na Archidiecezjalym turnieju Piłki Halowej. Dodatkowo: Damian Pelc został królem strzelców turnieju, a nasz bramkarz, (młodszy brat) Bartłomiej Pelc został wybranym najlepszym bramkarzem tegoż turnieju. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w finałach.